Genel Bilgiler

Ulaşım Detayları

Parkur Havayolu Uçuş No Kalkış Varış
İstanbul - Paris Pegasus PC 401 24/03/17 10:50 24/03/17 12:40
Paris - İstanbul Pegasus PC 874 27/03/17 17:10 27/03/17 22:35


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Paris gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
*Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
*Tercih edilecek otel kategorisinde 3 gece oda kahvaltı konaklama
*Alan-otel-alan transferler
*Panoramik Paris şehir turu
*Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmetleri
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*15 TL Yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir)
*120 € vize ücreti ve hizmet bedeli
*Öğle ve akşam yemekleri
*Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
*Ekstra turlar
*Kişisel harcamalar
*Şehir konaklama vergileri (Gecelik kişi başı 2-6 Euro arasında olup, sadece gerekli olan otellerde, pasaport ibrazı ile, şahsi vergi makbuzu alınarak direkt otele ödenir)
*Her türlü otel ekstraları
*Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası [20 € /kişi başı] (Bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatları kapsar)
*İç Hat Bağlantı (ekonomi sınıfı) uçak bileti (uçak müsaitliği ve havayolu firması onayı ile eklenebilmektedir)

- Adana Tek yön : 70 Euro / kişibaşı | Gidiş-Dönüş : 120 Euro / kişibaşı

- Ankara Tek yön : 50 Euro / kişibaşı | Gidiş-Dönüş : 80 Euro / kişibaşı

- Antalya Tek yön : 50 Euro / kişibaşı | Gidiş-Dönüş : 80 Euro / kişibaşı

- Gaziantep Tek yön : 70 Euro / kişibaşı | Gidiş-Dönüş : 120 Euro / kişibaşı

- İzmir Tek yön : 50 Euro / kişibaşı | Gidiş-Dönüş : 80 Euro / kişibaşı

- Kıbrıs Tek yön : 85 Euro / kişibaşı | Gidiş-Dönüş : 140 Euro / kişibaşı

- Trabzon Tek yön : 70 Euro / kişibaşı | Gidiş-Dönüş : 120 Euro / kişibaşı

- Samsun Tek yön : 70 Euro / kişibaşı | Gidiş-Dönüş : 120 Euro / kişibaşı


Rehberlik Hizmeti

Turumuzda Türkçe rehberlik hizmeti bulunmaktadır.


Genel Şartlar ve Önemli Notlar

“Genel Şartlar ve Önemli Notlar” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve size acenteniz tarafından bildirilecektir. Yetersiz katılım olması durumunda, Magnet Tur farklı tur operatör(ler)üyle, programın içeriğini değiştirmemek üzere, ortak operasyon yapabilir ve bir den çok acenta misafiri, aynı programı gerçekleştirmek üzere birlikte seyahat edebilir. Yurt dışı turlarımızda %25 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir.

Magnet Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Magnet Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden Magnet Tur sorumlu tutulamaz. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.

Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.

Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.

Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini Magnet Tur'un tavsiye ettiği MaviDüş Turizm (www.vizedunyasi.com ) aracılığı ile aldıysa ve Magnet Tur ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kala tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve Magnet Tur ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre sunulabilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür veya sofabed şeklinde sunulabilir. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.

Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.

Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır; Türk kahvaltısı değildir. Tur grupları için kahvaltılar, otelin inisiyatifinde, ayrı bir salonda verilebilmektedir.

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen max. 2-3 saat süreli gezilerdir. Panoramik şehir gezileri içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Magnet Tur, rehber aracılığıyla olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ekstra geziler yerel acentemiz tarafından düzenlenmektedir. Gidilecek yer(ler)de, yerel yönetim(ler) tarafından herhangi bir sebeple ziyaret edilmesine/gezilmesine izin verilmemesi durumunda, ilgili yer(ler) görülemeyebilir ve/veya gezilemeyebilir. Bu durum Magnet Tur'un sorumluluğunda değildir.

Bir tur programı içindeki bir kalkış tarihi için, aynı grup içinde birden çok otel seçeneği olan programların rehberi ve otobüs(ler)i aynıdır.

Yolculuk sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

Misafirlerimizin Magnet Tur'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

Misafirlerin tura katıldığı dönemde/tarihte var olan sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları bulunmaktadır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Magnet Tur, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.


Vize ve Ülkeye Giriş Hakkında Bilgilendirme

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya VizeDünyası 'ndan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp; seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Magnet Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Aksi halde doğacak sonuçlardan Magnet Tur sorumlu olmayacaktır.

Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.

Magnet Tur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun zamanında ya da hiç vize vermemesi veya red vermesi Magnet Tur'un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları T.C. pasaportları bazında verilmektedir.

T.C. pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşlarına izin verilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

Seyahatte kullanılacak pasaportta, giriş-çıkış yapılacak ülke sayısı göz önünde bulundurularak, giriş ve çıkış mühürlerinin vurulabilmesi için yeterli sayıda boş sayfanın olması gerekmektedir. Pasaportta yeteri kadar boş sayfa olmaması dolayısıyla seyahatin tamamının ya da bir kısmının gerçekleştirilememesi durumunda sorumluluk misafire aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


Destinasyon Hakkında

Fransa
Ülke Bilgileri
Para Birimi : Euro [EUR]
Lisan : Fransızca
Ülke Telefon Kodu : 00 33
Saat Farkı : -1 saat [Türkiye'den geride]
Voltaj : 220 V
Uçuş Süresi : 3 sa 30 dk [Yaklaşık]
Vergi : %13
Vergi İadesi : Anlaşmalı mağaza(lar)dan belirli miktarın üzerindeki alışverişlerde tax refund/vergi iadesi uygulaması vardır.
Bahşiş : Restoranlarda ve kafelerde genellikle ücretin % 12'si kadar bir bahşiş hesaba dahil. Diğer yerlerde bahşiş miktarı size bağlı olarak değişiyor. Hesabın % 5'i ile % 10'u arasında bir bahşiş bekleniyor.
İklim : Ülkenin kuzeyinde kışları soğuk, yazları yağmurlu geçen kuzey Avrupa iklimi; güneyinde ise kışları ılık, yazları sıcak ve kural geçen Akdeniz iklimi hakim.
Paris Büyükelçiliği: 00 33 153 92 71 11 / 12 / 13
Lyon Başkonsolosluğu: 00 33 4 72 83 98 40
Marsilya Başkonsolosluğu: 00 33 491 290 020
Polis:112 veya 17
Ambulans / hastane: 112 veya 15

Paris
Genel Bilgiler
''Aşkın ve hayallerin şehri Paris ''
Tarihi boyunca Avrupa' nın en önemli sanat, politika, din, eğitim ve ticaret merkezi olan Paris, Dünyanın en popüler şehirleri arasında başı çekmektedir. Seine Nehri' nin böldüğü şehir keşfedilecek bir çok süprizi bünyesinde barındırıyor.
Görmeden Dönmeyin
Concorde Meydanı: Champs Elysees Caddesi' nin başında bulunan meydandır.
Champs Elysees Caddesi: Paris en güzel ve en ünlü caddesidir. Özellikle alışveriş imkanları ve şık restoranları ile bilinir.
Zafer Takı: Napolyon' nun emri ile yaptırılan Romanesk mimari etkileri görülen sembol anıt.
Eiffel Kulesi: Fransa' nın sembolü halini alan kule en büyük turizm cazibelerinden birisi.
Alexandre III Köprüsü: Seine Nehri üzerinde bulunan birçok köprü arasında en güzeli olarak isim yapmış köprü ismini Rus Çar'ından almıştır.
Napolyon' un Mezarı: Ülke savunması için canını verenlerin onuruna inşa edilen yapıda Napolyon'un mezarı dışında müze ve gazilerin halen konakladıkları misafirhane faaliyete devam etmektedir.
Louvre Sarayı ve Müzesi: Dünyanın en çok ziyaret edilen sanat müzesidir.
Notre Dame Katedrali: Meryem Ana' ya ithafen isimlendirilen Fransa' nın en meşhur katedralidir.
Seine Nehri: Fransa' nın en uzun ikinci nehri şehri ikiye bölmektedir.
Sacre Couer Bazilikası: Paris' in en yüksek tepesinde bulunan tarihi bazilika.
Montmarte Tepesi: Paris manzarasını izleyebileceğiniz en güzel noktalardan biridir. Kafe ve restoranlarında yerel tatları keşfedip sokak ressamlarına portrenizi çizdirebilirsiniz.
Lido Kabare Show: Müthiş sahne şovları ile Avrupa' nın en meşhur kabaresini kaçırmayın.
Eurodisney: Muhteşem ve eğlenceli Disney dünyasını keşfedin.
Özel Lezzetler
Kaz ciğeri: Fransızların meşhur et yemeği.
Fondue: Peynirin bir kap içinde eritilmesi ve bu erimiş peynire uzun çatallarla ekmek ve sebze parçaları bandırıp yemeğe dayanır.
Tartar sos: Balık yemeklerinin yanında kullanılan enfes sos. Mayonez,turşu,sarımsak,kapari,maydonoz,limon ve beyazbiber ile hazırlanır.
Fransız peynirleri: Dünya çapında üne sahip Fransız peynirinin yaklaşık 350-400 çeşidi bulunmaktadır. Denemeyi unutmayın.
Kruvasan: Geleneksel Fransız kahvaltısının değişmesi.


Tur Programı

1. Gün - İstanbul - Paris

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile Paris'e uçuş. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D'orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon'un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine kilisesi ve Opera Garnier görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.


2. Gün - Paris

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali ve Fragonard Parfum Müzesi Gezisi'ne katılabilirler. Gezi sonrasinda otelimize dönüyoruz. Akşam,Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Gece Gezisi ve Lido Show'a katılabilirler. (135 Euro). Geceleme otelinizde.

Ekstra Turlar

Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali ve Fragonard Parfum Müzesi Gezisi | 80 Euro

Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris'i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris'in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte'a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris'in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından Fragonard Parfum muzesi gezimiz olacak. Muze 1860 yilinda insa edilmis,muzede bizlere,tarihte ve gunumuze kadar parfumlerin nasil yapildigini,parfumun icadi rehber esliginde anlatiliyor,alisverisiniz icin serbest zaman.3. Gün - Paris

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland Gezisi'ne katılabilirler. Gezi sonrası geceleme otelinizde.

Ekstra Turlar

Disneyland Gezisi | 95 Euro

Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler evi, Mark Twain'in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson'un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelere gün boyu ücretsiz olarak katılıp, sonrasında Parade Disney anacadde üzerinde yapılacak olan bütün kahramanların seramonisini izleme fırsatına sahip olacaksınız.4. Gün - Paris - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket.ile İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.


Fiyatlar
BENZER OTELLER
  • Otelde Nakit Ödeme
  • Kredi Kartına Vade Farksız Taksit
  • 72 Saat İptal & İade Sigortası
  • 7/24 Destek Hattı
    0(242) 212 82 00
  • Güvenli Ödeme
dolar-img

EN UYGUN FİYATLAR

Hayalinizde ki Tatil Aklınızda ki Fiyata WelcomeTatil'de!
creditcard-img

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

Veda Farksız Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı!
money-img

GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ!

Kredi Kartınız İle Güvenli Ödeme Sistemi!